reklamı kapat

POPÜLER

TicWatch Pro 5 Enduro

TicWatch Pro 5 Enduro akıllı saat modeli tanıtıldı

 - Güncelleme: 09 Mayıs 2024 10:31

Markası için iki farklı ilke imza atan akıllı saat TicWatch Pro 5 üstüne TicWatch Pro 5 Enduro modeli dahil edilmiş durumda.

Mobvoi geçtiğimiz yıl ilk Wear OS 3 akıllı saati olan ve aynı zamanda Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon W5+ Gen 1 işlemciyi taşıyan ilk akıllı saat modeli konumunda bulunan TicWatch Pro 5 ile gövde gösterisi yapmıştı. Pazarda uzun zamandır yer alan firmanın dikkat çeken yeni ürünü, kullanıcıların çok sevdiği yuvarlak tasarımı benimsiyordu. Teknik olarak iddialı tasarlanan model, taşıdığı Snapdragon W5+ Gen 1 işlemci ile güçlü ve verimli bir seçenek konumundaydı. Hızlı şarj destekli 628 mAh piliyle 80 saatlik bir aktif kullanım ömrü sunan TicWatch Pro 5, 466×466 piksel çözünürlükte ve 1,43 inç boyutunda bir OLED ekranı temel alıyordu. Ancak üründe bir ekran daha yer alıyordu. Bu artık firmanın imzası haline gelen ikinci ekran, çok düşük enerji harcıyor ve sadece saat ile tarihi gösteriyordu. Bu ekran ve “ultra düşük güç modu” ile model sadece saat olarak bir hafta boyunca görev yapabiliyordu ve 349 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahipti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni tanıtılan TicWatch Pro 5 Enduro akıllı saat modeli ise söylendiği kadarıyla Pro 5’in ana özellikleri üzerine beş kalemde iyileştirme getiriyor. Artık Gorilla Glass yerine çizilmeye çok dayanıklı safir cam ile donatılan heybetli saat, darbelere dayanıklı bir gövde ile döndürülebilir çerçeve üzerine kuruluyor ve TicWatch Pro 5’dan biraz daha ince tasarlanmış durumda. İlginç olarak 349 dolarlık fiyatı koruyan yeni Wear OS temelli akıllı saat, incelen gövdesine rağmen 628 mAh’lık bataryasını koruyor ve artık “Fluororubber” adı verilen yeni bir kayışla satılıyor.

TicWatch Pro 5 Enduro akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition tanıtıldı