reklamı kapat

POPÜLER

Titanfall’a yeni güncelleme geldi

Çıktığı günden itibaren beğenileri toplayarak emin adımlarla ilerleyen Titanfall, yeni bir güncellemeyle oyuncuların uzun zamandır istediği bir özelliği getiriyor.

Bu çok oyunculu çevrimiçi nişancı oyunu küçük ama göze batan bir eksiklikle piyasaya çıkmıştı. Özel odalar yaratmanın mümkün olmadığı oyun, arkadaş grupları ile beraber oyun oynamayı seven oyuncular için sıkıntı oluşturuyordu. Yeni gelen güncelleme ile özel oda yaratma imkanı sağlayacak olan oyun, beta sürümünü denemeye soktu. Artık 2 – 12 kişilik oyunlar yaratıp her takımda minimum 1, maksimum 6 oyuncuyla oyuna girebileceksiniz.

titanfall beta
Bu yeni özelliğin eksisi ise herhangi bir deneyim puanı veya bir başarımı olmaması. Beta sürümünde her seans özet ekranı ile bitecek fakat buradaki veriler ana verilerinizin üzerine dahil edilmeyecek. Bir başka farklı özellik de yeni parti renkleri. Artık haritada takım arkadaşlarınızı oyuncu olmayan karakterlerden (NPC) ayırabileceksiniz. NPC’ler mavi kalırken takım arkadaşlarınız yeşil noktalar şeklinde gözükecek. Bugün Xbox 360’a da çıkacak olan oyunu Xbox One ve PC üzerinden de oynayabilirsiniz.