reklamı kapat

POPÜLER

TomTom ücretsiz Android uygulaması GO Mobile’ı duyurdu

Geçtiğimiz yıl gerçek zamanlı trafik özelliğini Türkiye’de kullanıma sunan TomTom, GO serisi cihazlarını tanıtmıştı. Firmanın yeni adımı ise Android işletim sistemli cihazları hedef alıyor. TomTom GO Mobile, Android’e geliyor.

Standart navigasyon hizmetinin yanı sıra trafik sıkışıklığı ve EDS uyarılarını da gösteren GO Mobile, Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. GO serisi ile aynı arayüze sahip olan mobil uygulama hızlı arama, çevrim dışı haritalar, hız kameraları, güncel dünya haritaları gibi kullanıcıların navigasyon deneyimini geliştirecek pek çok özelliği de beraberinde getiriyor. Her ay 75 km‘ye kadar ücretsiz olarak hizmet verecek olan uygulamayı 1 yıl boyunca sınırsız kilometreye yükseltmek isteyenlerin ise 41,99 TL ödemesi gerekiyor.

Android 4.0.3 ve üzeri cihazlarla uyumlu olan uygulamanın eski sürümü ise Google Play üzerinden kaldırılacak. Ancak TomTom Trafik ve Hız Kamerası aboneliğini satın alan sürücüler bu hizmeti almaya devam edecek. Ayrıca eski uygulama sahipleri 2 TL karşılığında Go Mobile uygulamasının 3 yıllık sınırsız aboneliğine de geçiş yapabilir.

TomTom GO Mobile

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
Android: 90 MB

YÜKLEMEK İÇİN
TomTom GO Mobile

GÖRSELLER
TomTom_GO_1

TomTom_GO_3