reklamı kapat

POPÜLER

TomTom GO Navigasyon

TomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye’de de kullanıma çıktı

Navigasyon konusunda dünyanın en önemli isimlerinden TomTom’un TomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye’de de kullanıma çıktı. İşte detaylar;

Konu hakkında bir açıklama yapan TomTom, 150’den fazla ülkede yaşattığı konforlu sürüş keyfini şimdi de Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturacaklarını duyurdu. Bu konuda şu resmî açıklama yapıldı:

“Şirketin önemli ürünlerinden biri olan iOS ve Android için TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özelliğini taşıyor.

Ülkemizde de hız sınırına takılma endişesi olmaksızın güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık 11,99 ila 79,99 TL arasında değişen abonelik planları ile satın alınabilecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TomTom GO Navigasyon uygulaması çevrimdışı da çalışıyor

Firma bu fark yarattıkları belirttiği konuda da tam olarak şunları aktarıyor:

“GO Navigasyon ’unu diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri Internet bağlantısı olmasa dahi, çevrim dışı haritaları sayesinde kaybolmaksızın ülkemizin en ücra köşelerine bile internet harcaması yapılmaksızın gidilmesine olanak sunması.

TomTom aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.”

Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata “GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır.

Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın

  • Fiyat 11,99 ila 79,99 TL arasında abonelik
  • Boyut 197 MB
  • Yükle App Store