reklamı kapat

POPÜLER

TomTom’dan motosikletlere özel navigasyon [Video]

Avrupanın en büyük navigasyon sistemleri üreticilerinden TomTom, motosiklet kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayan yeni navigasyonunu tanıttı. TomTom VIO kullanım kolaylığı ile oldukça dikkat çekiyor.

Tomtom’un yeni ürünü VIO, oldukça rahat ve pratik kullanımı ile motorsiklet kullanıcıları için güzel bir seçenek. TomTom VIO kullanışlı tasarımının yanında yetenekleriyle de oldukça iddalı. Trafik yoğunluğunun olduğu rotalarda alternatif seçenekler üreten VIO hız sınırının aşılması halinde sürücüsünü uyarıyor. TomTom VIO’yu kullanmak için akıllı cihazınıza uygulamasını kurmanız yeterli. Bu sayede eğer telefonunuza bir çağrı gelirse VIO size bunu bildirebiliyor. Bluetooth sisteminiz kurulu ise çağrılarınıza kolay bir şekilde VIO aracılığı ile cevap verebiliyorsunuz.

6 farklı renk seçeneğine sahip olan TomTom VIO’nun grafikleri içinde birçok tema seçeneği de sunuluyor. TomTom VIO suya dayanıklı yapısıyla, karşılaşılan ani olumsuz hava koşullarından da etkilenmiyor. Sürücüler VIO’da kısayol olarak favori yerlerini ayarlayabiliyor. Bu sayede ekstradan bir rota araması yapmak gerekmiyor. TomTom VIO’nun 168 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

VİDEO
https://www.youtube.com/watch?v=EFfLoCMm_hw