reklamı kapat

POPÜLER

TomTom
TomTom
tomtom

TomTom’dan radar uyarısı yapan yeni START Serisi

TomTom, yeni giriş seviyesi navigasyon cihazları olan START Serisi’ni tanıttı. TomTom START 42, START 52 ve START 62, hız kamerası uyarısı ve ince tasarımıyla göze çarpıyor. START Serisi, ömür boyu ücretsiz harita yenileme özelliğiyle geliyor. Sürücüler yeni START Serisi ile ‘ortalama hız limiti’ bilgisini öğrenebiliyor. Yeni TomTom START Serisi, sürücülerin güvenli sürüş için gerekli ortalama hızdan haberdar olmalarına imkan sağlıyor. 

TomTom Gelişmiş Şerit Kılavuzu ise zor kavşaklarda gezinirken ekstra netlik sağlayarak sürücülerin dönüşleri kaçırmamaları konusunda yardımcı oluyor. TomTom Tüketici Ürünleri Kurucusu ve Genel Müdürü Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “Navigasyon ürünlerine yenilik getirmeye devam etmekten ve navigasyon deneyimini daha güvenli ve daha akıllı hale getirmekten büyük gurur duyuyorum. Biz sürekli, daha doğru haritalar yapmak, daha hızlı ve daha detaylı trafik bilgisi sunmak ve akıllı yönlendirmeler yaratmak için çalışıyoruz.” 

TomTom START Serisi’nden ilk etapta START 42 ve START 52 modelleri kullanıcıların beğenisine sunulacak. Her iki modelin de dokunmatik 4,3 inç ve 5 inçlik versiyonlarının bulunduğunu belirtelim.