reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link’ten güçlü Wi-Fi performansı arayanlara RE650

TP-Link, yeni Wi-Fi menzil genişleticisi RE650’nin duyurusunu gerçekleştirdi. Wi-Fi kapsama alanını 1.300 metrekareye kadar genişletebilen RE650’de erişim noktası özelliği de mevcut.  880 MHz’lik çift çekirdekli işlemci, çok sayıda cihazın, her noktadan Wi-Fi’a en yüksek performansla bağlanmasını sağlıyor.

Hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi sayesinde en yüksek hız gerektiren uygulamalar (4K video ve online oyun) için ideal bir cihaz olan RE650, 802.11ac desteğine sahip. 2.4GHz bandında 800Mbps, 5GHz bandında ise 1733Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen cihaz., MU-MIMO teknolojisiyle parazitlenmeyi önlemeye yardımcı oluyor. Piyasadaki AC menzil genişleticileriyle kıyaslandığında 4 kat daha hızlı çalışan RE650,  sadece kablo ile internete bağlanan oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazlar da bağlanabiliyor. RE650 üzerinde bir Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Cihazın dahili AP modu sayesinde kablolu bağlantılar, 4×4 MU-MIMO çift bantlı bir kablosuz bağlantıya dönüştürülüyor. Bunun için Ethernet kablosunu cihaza takmak yeterli.

Performansıyla sınırları zorlayan menzil genişletici: TP-Link RE650

TP-Link RE650’nin üzerinde yer alan akılı sinyal göstergesi, cihazın en doğru yere konumlanması konusunda kullanıcılara yol gösteriyor. TP-Link’in akıllı telefonlardan ürünleri yönetmeyi sağlayan ücretsiz uygulaması olan Tether’a da destek veren TP-Link RE650, önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacak. Cihazın satış fiyatı ise 639 TL olacak.