reklamı kapat

POPÜLER

RE650

TP-Link’ten güçlü Wi-Fi performansı arayanlara güzel haber

TP-Link geçtiğimiz yılın sonunda duyurduğu Wi-Fi menzil genişleticisi RE650’ü Türkiye’de satışa sundu. Wi-Fi kapsama alanını 1.300 metrekareye kadar genişletebilen RE650’de erişim noktası özelliği de mevcut.

880 MHz’lik çift çekirdekli işlemci, çok sayıda cihazın, her noktadan Wi-Fi’a en yüksek performansla bağlanmasını sağlıyor. Hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi sayesinde en yüksek hız gerektiren uygulamalar (4K video ve online oyun) için ideal bir cihaz olan RE650, 802.11ac desteğine sahip. 2.4GHz bandında 800Mbps, 5 GHz bandında ise 1733 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen cihaz., MU-MIMO teknolojisiyle parazitlenmeyi önlemeye yardımcı oluyor. Piyasadaki AC menzil genişleticileriyle kıyaslandığında 4 kat daha hızlı çalışan RE650,  sadece kablo ile internete bağlanan oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazlar da bağlanabiliyor. RE650 üzerinde bir Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Cihazın dahili AP modu sayesinde kablolu bağlantılar, 4×4 MU-MIMO çift bantlı bir kablosuz bağlantıya dönüştürülüyor. Bunun için Ethernet kablosunu cihaza takmak yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link RE650’nin satış fiyatı ne kadar?

TP-Link RE650’nin üzerinde yer alan akılı sinyal göstergesi, cihazın en doğru yere konumlanması konusunda kullanıcılara yol gösteriyor. TP-Link’in akıllı telefonlardan ürünleri yönetmeyi sağlayan ücretsiz uygulaması olan Tether’a da destek veren TP-Link RE650’nin satış fiyatı ise 779 TL.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm