reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha XMax

Tüm donanım ve fiyat detaylarıyla 2017 Yamaha X-Max 300 [Video]

Yamaha ürün gamının önemli parçaları arasında yer alan X-Max 300, gerek şehir içi gerekse şehir dışında sunduğu başarılı sürüş deneyimiyle kullanıcılarla buluşmak için hazır.

Yamaha X-Max ailesinin ortanca üyesi olarak kullanıcılarla buluşan 300 serisi 2017 model yılıyla daha yüksek performans yakıt ekonomisini iyileştirmiş şekilde asfalta çıkıyor. Euro 4 standartlarındaki motoruyla emisyonları azaltmaya olanak sağlayan yeni nesil Yamaha Blue Core teknolojisine sahip X-Max 300, elden geçirilen şasi tasarımıyla motosiklet seviyesinde yol tutuş performansı vadediyor. Önceki jenerasyonlardan gördüğümüz teknolojik donanımlarıyla da eli güçlenen motosiklet özellikle yoğun trafik problemi olan şehirler için önemli seçeneklerden olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Yamaha XMax

X-MAX 300’ün tamamen yeni dış görünümünde, TMAX ile olan genetik yakınlığı vurgulayan Yamaha ekibi, bunu eğimli forma sahip olan ikili LED ön farlar ve yeni bir orta far kullanarak yapmaya çalışmış. Karakteristik bumerang yapısı da güçlendirilmiş bir şekilde devam ettirilen motosikletin ön ve arka tekerlekler arasında güçlü bir görsel bağlantı oluşturulmak istenmiş. İyi bir denge vadeden 15 inç ön ve 14 inç arka jantlar, LED ön sinyal lambaları, geniş sele altı geniş saklama alanı, LCD gösterge ve cihazları şarj etmek / elektriğe bağlamak için 12V soket gibi donanımlarla güçlendiren yeni X-Max’in en dikkat çeken parçası şüphesiz akıllı anahtar sistemi.


X-Max 300’ün 300cc hacmindeki yeni motoru, daha az yakıt tüketerek daha yüksek güç üretmek felsefesi üzerine kurulmuş. Yamaha mühendisleri geliştirme sürecince, yeni dört zamanlı motorun çalışmasını her yönden analiz ederek güç kayıplarını azaltmanın yanı sıra yakıt
verimliliğini artırmayı ve daha yüksek performans seviyelerine ulaşmayı başarmış. Önceki 250cc tasarımına göre daha iyi hızlanma ve daha yüksek azami hız vadeden bu motor yaklaşık 28 beygir güç ve 29 Nm tork üretiyor. Sürüş dinamikleri konusunda da önemli iyileştirme kazanan motosiklet gelişmiş yüzey tepkisi ve yüksek hızda iyi denge sunmak için teleskopik çatal ve ikili arka amortisörlerden faydalanıyor. standart donanım olarak sunulan çekiş kontrol sisteminin de ıslak veya kaygan zeminlerde çok daha başarılı bir sürüş dinamiği elde edilmesinde başrolü üstlenen parçalar arasında. 28.499 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni X-Max 300’ün tüm donanım seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO