reklamı kapat

POPÜLER

Tupac’tan sonra Notorious B.I.G de hologram olarak geri dönüyor

Eğer rap müziğini az da olsa dinlemiş biriyseniz Tupac ve Notorious B.I.G isimlerini mutlaka duymuşsunuzdur. Rap türünün önde gelen isimleri olan ve yıllar önce maalesef ikisi de suikaste kurban giden efsane isimleri geri getirmek mümkün değil ancak hologram teknolojisi sayesinde tekrar konserlerdeki heyecanı yaşamak mümkün. Tupac’tan sonra şimdi de Notorious B.I.G hologram olarak sahneye dönmeye hazırlanıyor.

Hatırlarsanız 2012 yılında Tupac hologram olarak Coachella sahnesinde performans sunmuş ve hatta Snoop Dogg da hologramla düet yapmıştı. Şimdi ise ARHT Media adlı şirket ünlü rapçi Notorious B.I.G’in hologram haklarını satın alarak gelecekte efsane ismin konserlerde ve müzik videolarında hologram olarak kullanılabileceğinin işaretini verdi. ARHT Media CEO’su Paul Duffy yaptığı açıklamada ünlü rapçinin hologramda çok gerçekçi görüneceğini ve gerçekteki gibi davranışları olacağını belirtti.

Daha önce Elvis Presley’in hologramının yapılacağı iddia edilmişti. Michael Jackson’ın hologramı ise Slave to the Rhythm gösterisinde karşımıza çıkmıştı. Michael Jackson ve Tupac’ın hologramla yapılan gösterilerine aşağıdan göz atarak Notorious B.I.G’nin hologram olarak nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

VİDEOLAR

Tupac Shakur

Michael Jackson