reklamı kapat

POPÜLER

Türk tasarımcıdan LEGO Volkswagen Golf MK1 GTI

Türk tasarımcı Hasan Kabalak, Volkswagen‘in efsane modeli Golf MK1 GTI‘ı kusursuza yakın bir şekilde LEGO olarak bir araya getirdi.

Volkswagen Golf, kendine özgü kullanıcı kitlesine sahip kült bir model. Otomobil tarihinin en çok satan modelleri arasında yer alan Golf’ün belki en gerçekçi LEGO tasarımı bir türk tasarımcı tarafından bir araya getirildi. Türk tasarımcı Hasan Kabalak‘ın LEGO ideas üzerinden, LEGO tutkunlarıyla buluşturduğu Volkswagen Golf MK1 GTI tasarımı oldukça ilgi görüyor. Birinci nesil Volkswagen Golf MK1 GTI’ı 1278 LEGO parçasından bir araya getiren Kabalak, başarılı tasarımıyla gerek dış gerekse iç hatlarda kusursuza yakın bir iş çıkarmış.

legogolf10
Radyodan, el frenine, direksiyondan, motora, karbüratör ve koltuklara kadar Golf MK1 GTI’ın birebir tasarımını oluşturan tasarımcının projesinin bir adım ötesine gitmek için desteğe ihtiyacı var. Hasan Kabalak’ın projesinin, LEGO tarafından üretilip satışa sunulması için 10.000 oy alması gerekiyor. Eğer Kabalak’ın tasarımı belirlenen rakama ulaşırsa tüm mağazalarda satışa sunulacak. Hasan Kabalak’ın LEGO Golf GTI projesine siz de buradan destek verebilirsiniz.

Güncelleme:
Volkswagen Golf MK1 GTI tasarımı 10.000 destekçi barajını aştı. Buradan Hasan Kabalak’ı bir kez daha tebrik ediyoruz! ?