reklamı kapat

POPÜLER

Türk Telekom, Fransız operatör Orange ile işbirliği imzaladı

Türk Telekom ve Orange Business Services yeni işbirliği anlaşmalarını duyurdu. İki firma arasında imzalanan anlaşma kapsamında sunulan Türk Telekom Global Kurumsal Ağ hizmetiyle Türk şirketleri dünyanın her noktasından iletişimlerini Türkiye’deki merkez ofisindeymiş gibi kolay ve güvenli bir şekilde yönetebilecek.

Basın toplantısında konuşan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, Türk Telekom Global Kurumsal Ağ ile önemli bir adım attıklarını; Türk şirketlerine 220 ülkede ve bölgede güvenli, hızlı ve ayrıcalıklı özel sanal ağ deneyimi sunacaklarını belirtti. Bu hizmetle büyük kurumların, KOBİ’lerin ve kamu kuruluşlarının yurt dışı operasyonlarını güçlendireceğini söyleyen Aslan, Türk Telekom Global Kurumsal Ağ ile bundan böyle her yerin Türkiye olacağını dile getirdi.

Orange Business Services CEO’su Thierry Bonhomme ise bu işbirliğinin Türk şirketlerinin küresel anlamda büyümesine katkıda bulunacağını ifade etti. Bu ortaklık ile iki firmanın güçlerini birleştireceğini söyleyen Bonhomme, Türk işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi kurumsal ağı oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

YORUMLAR