reklamı kapat

POPÜLER

turkcell

Turkcell’den öğrencilere karne hediyesi

Turkcell’in öğrencilere güzel bir sürprizi var. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli iletişim ve yaşam platformu BiP, yaklaşan karne ve bayram heyecanı öncesi hem çocukları hem de ailelerini mutlu edecek bir projeyi hayata geçirdi.

Karne hediyesi vermek isteyen ve bunun için ne alacağına karar veremeyenler için BiP oldukça kolay bir çözüm sunuyor. BiP, karne ve bayram heyecanına sayılı günler kala “dijital harçlık” dönemini başlatıyor. Turkcell’in yeni nesil ödeme sistemi Paycell altyapısını kullanan BiP ile harçlık göndermek oldukça kolay. Kullanıcılar BiP üzerinden para transferi yapabilmek için, iBAN veya hesap numarası gibi karmaşık bilgiler kullanmadan, herhangi bir zaman veya mekan kısıtlamasına takılmadan, bir tek telefon numarası ile kolaylıkla para transferi yapabiliyor. BiP’in bu bayramda kullanıcılarına bir başka sürprizi ise mağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanılan, harcadıkça internet kazandıran alışveriş kartı Paycell Kart’ın bayram boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BiP’ten 1 GB bayram şekeri

Yurt dışındaki Turkcell’li BiP kullanıcıları, dünyanın neresinde olursa olsun sevdikleriyle ek ücret ödemeden BiP’in 1 GB hediyesi ile iletişimlerine diledikleri gibi devam etme şansı yakalayabiliyor. Buna ek olarak uzaktaki sevdikleriyle bayramlaşmak isteyenler, BiP sayesinde ister birebir isterse de aynı anda 6 kişiyle görüntülü olarak görüşebilecek.

İlginizi çekebilir