reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A7

Türkiye’de de satılan Samsung Galaxy A7 modeline önemli güncelleme

Üç arka kamerasıyla fark yaratan Samsung Galaxy A7 modeline önemli bir güncelleme yapıldı. Bu güncelleme kamera tarafına güzel bir özellik getiriyor.

Türkiye’de de aktif olarak satışı yapılan Samsung Galaxy A7, yazılımsal olarak güncellendi. Birçok ülkeye aktif olarak verilen, diğerlerine de kısa sürede gelecek olan 275 MB boyutundaki güncelleme, modele yavaş çekim video özelliğini getiriyor. Yavaş çekim videoları 720P çözünürlükte kaydeden telefon, burada Galaxy S9 seviyesinde bir performans / kalite sunmuyor. Ancak yine de özelliğin sunuluyor olması bazı çekim durumları için gayet güzel görünüyor. Bu güncelleme aynı zamanda Android Kasım 2018 Güvenlik Güncellemesi‘ni de getiriyor. Bünyesinde barındırdığı üç adet kamerayla fark yaratan Samsung Galaxy A7 modelinin arka kameralarından ilki F/1.7 diyaframlı 24 megapiksel, ikincisi F/2.4 diyaframlı 8 megapiksel, üçüncü kamera ise F/2.2 diyaframlı 5 megapiksel çözünürlüğe destek veriyor. 8 megapiksellik kamera geni açı lense, 5 megapiksellik kamera ise derinlik yeteneğine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A7 teknik olarak şu detaylara sahip

Akıllı telefona gücünü 2,2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci veriyor. 4 GB RAM’li ve 64 GB dahili hafızalı telefonun depolama kapasitesi microSD kartlarla 512 GB’a kadar artırılabiliyor. Pil kapasitesi 3.300 mAh olan telefonda, 2.220 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6 inç Super AMOLED ekran mevcut. Parmak izi sensörü yan taraftaki tuş üzerinde yer alan telefon, NFC desteğine de sahip.

İlgili Video

Modelin resmi tanıtım videosu