reklamı kapat

POPÜLER

Realme X-Serisi

Türkiye’de yer alan Realme, X-Serisi ile geliyor; işte ilk detaylar

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan Realme, yeni bir serinin duyurusunu yaptı. Firma geleceği X-Serisi üzerine kuruyor.

Realme, aşağıdaki resmi duyuru ile merak uyandırmayı başardı. Firma bu duyurudan anlaşıldığı üzere bir X-Serisi üzerinde çalışıyor. Bu seride firmadan bir ya da birden fazla yeni akıllı telefon bekleniyor. Ancak elbette henüz tam olarak neyin geldiği bilinmiyor. X-Serisinin isminden dolayı üst seviye cihazlara odaklanacağı düşünülüyor. Firma biliyorsunuz son dönemde Türkiye pazarında oldukça dikkat çekiyor. Hatta yakında Realme’nin yuvarlak tasarımı akıllı saat modeli Watch S de Türkiye pazarına geliyor. Bu modelde de merakla bekleniyor. Saatin özellikle resmi satış fiyatı ciddi merak uyandırmış durumda.

Realme yakında ilk Snapdragon 888 işlemcili amiral gemisini de tanıtacak

Kısa süre önce Snapdragon 888 işlemci kullanan ilk Realme akıllı telefonun adı daha önce tahmin edildiği gibi “Race” olmayacak, bunun yerine Koi kullanılacak bilgisi gündem olmuştu. Daha sonra ise kaynaklar telefonun “V15” ismini taşıyacağını aktarmıştı. Bunun artık model için konulan gerçek isim olduğu aktarılıyor ve Koi ile Race’in sadece “kod ad” olarak kullanıldığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz ay arkasını gördüğümüz telefon, burada üçlü kamera ve çiftli flaş sistemi taşıyor. Ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyacak ve kavisli tasarımı benimseyecek V15, eğer kaynaklar haklıysa 4.000 mAh gibi artık ufak sayılacak bir pil ile geliyor ancak tam 125W hızlı şarj sistemiyle yolda bulunuyor. Modelin arkasındaki ana kamera ise 64 megapiksel olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli