reklamı kapat

POPÜLER

uber, lamborghini

Uber’in taksi durağına Lamborghini ve Maserati eklendi

Ülkemizde de yavaş yavaş popülerleşen mobil taksi uygulamaları yurt dışında bambaşka bir hal almaya başladı. Örneğin Uber kullanıcılarının taksi seçenekleri arasında artık Lamborghini ve Maserati de yer alıyor.

Bu haftadan itibaren ilk olarak Singapur’da başlayacak test programı ile Uber taksi uygulaması kullanıcılarına Lamborghini Gallardo ve Maserati GranTurismo Coupe modelleri de taksi olarak sunulacak. Lamborghini’nin yalnızca çağrılma fiyatı 200 dolar, Maserati’ninki ise 165 dolar olarak belirlenmiş durumda. İlk 15 dakikadan sonra taksimetreye dakika başına işleyecek tutar ise 7 dolar.

Söz konusu programın yakın zamanda Amerika’da da uygulanması bekleniyor. Henüz Türkiye’de istenilen popülerliğe ulaşamayan Uber’in bu uygulaması Türkiye’ye gelse nasıl olurdu, yorumu size bırakıyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Uber’in taksi durağına Lamborghini ve Maserati eklendi” için 4 cevap

 1. Enes Aktaş dedi ki:

  Gelsede bişey olmaz o kadar parayı taksiye verecek adam çok az ~

 2. Ahmet Alper Kutlu dedi ki:

  Uber zaten var İstanbul’da

 3. Misafir dedi ki:

  Uber’in olduğu zaten söylenmiş, “bu uygulaması gelse” diye sorulmuş.

 4. carpenter dedi ki:

  o fiyatı ödeyecek olan kişinin tahminimce zaten şöförü ve aracı vardır diye düşünüyorum ama yinede para harcamayı seven insanlar var kullanan olacaktır diye düşünüyorum ama ayda yıl da bi kişi kullanır herhalde