reklamı kapat

POPÜLER

napup fly, uyku başlığı

Uçuş konforunuzu bir derece daha artıracak uyku başlığı: NapUp Fly [Video]

NapUp Fly uyku başlığı sayesinde artık uçuş sırasında başınız başkasının omzunda uyanma olasılığından çekinmeden uykuya dalabilirsiniz. Üstelik istediğiniz müziği dinleyerek.

Şimdilik bir Kickstarter projesi olan NapUp Fly, kullanıcısına uçaktayken başı dik bir şekilde uyuyabilme olanağı vadediyor. Orijinal olarak bir uyku başlığı olarak gelen ürünün NapUp Fly+ modelinde bir adet de kulaklık girişi bulunuyor. Sadece bir uçak yastığından ibaret olmayan ürün, gözlere ışık gelmesini de engelleyerek uyku ortamının korunmasına yardımcı oluyor. Kemerler yardımıyla koltuk arkasına sabitlendiği için de kullanıcı ne kadar kontrolünü kaybederse kaybetsin, başını dik tutmayı başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
napup fly, uyku başlığı

“Özgün, ergonomik ve destekleyici”

NapUp CEO’su Ben Cohen-Gazit, ürünü tanımlarken şu cümleleri kullanıyor: “NapUp Fly; uçuş konforunu artıran özgün, ergonomik ve destekleyici bir sistemdir. Ayrıca ürünümüz için hem konfor sağlayan hem de kullanıcısını uykusundan etmeyen pazardaki ilk ürün diyebilirim. Herkesi yeni nesil uçak içi uyku sistemi NapUp Fly sistemiyle tanıştırmaktan oldukça memnunum.” NapUp, dört yıl önce kurulduğundan beri araç içi uyku başlıkları üretmekte. Otomobil içindeki çocukların uykuya daldıklarında başlarını kontrol edemedikleri durumdan alarak yola çıkan NapUp’ın yetişkinler için de ürünleri bulunuyor. Proje, önümüzdeki Kasım ayının sonuna kadar 30 bin dolarlık sipariş alırsa ürünün üretimine başlanacak. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Su altı eğlencesini ikiye katlayan farklı bir scooter