reklamı kapat

POPÜLER

Alexa destekli ULTIMATE EARS blast ve megablast

Ultimate Ears Blast ve Megablast ile Alexa’yı yanınızda taşıyın

Ultimate Ears, bildiğiniz gibi Logitech‘in yan markası ve kablosuz hoparlörler tarafında uzman. Marka, Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast adını verdiği Alexa destekli yeni kablosuz hoparlörlerini tanıttı. Dijital asistanı evde bırakmak için artık hiç bir bahaneniz kalmadı.

Ultimate Ears firmasının silindirik tasarım çizgisini devam ettiren hoparlörler, Alexa ile en akıllı portatif hoparlörler arasında giriş yapıyor. Amazon tarafından geliştirilen dijital asistan, bildiğiniz gibi son dönemde sık sık karşımıza çıkıyor. Hoparlörlerin Wi-Fi teknolojisiyle akıllı telefonlara, oradan da internete bağlanan asistan, hemen her konuda sesli bilgi verebiliyor. Cihazlar üzerinde mikrofon yer aldığı için sizi de duyabilen asistan, telefon görüşmesine dahi izin veriyor. Birçok farklı renk seçeneğiyle elde edilebilen hoparlörler, önemli bir detay olarak 360 derece ses verebiliyorlar. Yani tam bir parti çözümü olan ürünler, dock ünitesiyle şarj edilebiliyor.

Ultimate Ears Blast ve Megablast, Alexa ile fark yaratıyor

Ortak olarak üç metre suyun altında 30 dakika kalabilme yeteneğine sahip olan ürünler, bu açıdan plajda dahi aktif olarak kullanılabiliyor. 12 ve 16 saat batarya ömürleri bulunan zorlu şartlara dayanıklı hoparlör modelleri, birbirlerinden esas olarak boyut ve ses gücüyle ayrılıyor. Ultimate Ears tarafından üretilmiş en güçlü model (93 db) olarak lanse edilen Megablast, 299 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Ufak kardeş Blast ise 229 dolardan raflardaki yerini alıyor.