reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted 4’ün 15 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Uncharted 4‘le ilgili bilgiler arka arkaya geliyor. Oyunun yeni yayınlanan uzun videosu oyunla ilgili birçok detay barındırıyor.

Videoda dikkat çeken ilk detay çamur fizikleri oluyor. Çamurların çok fazla olduğu yerlerde araçla hareket etmek zor oluyor. Ayrıca aracın geçtiği yerlerde izler net bir şekilde görülebiliyor. Nathan Drake çevreyi araştırırken diğer karakterler kendileri arasında konuşabiliyor. Bu da karakterlerin yalnızca Drake odaklı olarak hareket etmediğini gösteriyor ve gerçekçiliği artırıyor. Oyun tam anlamıyla açık dünya olmasa da oyunculara bazı seçimler sunuyor. Bir yere girerken sessizce girmek veya ortalığı havaya uçurmak mümkün oluyor. 15 dakikalık bu videoyu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Uncharted 4’ün 15 dakikalık oynanış videosu yayınlandı” için bir cevap

  1. Doğrular acıdır dedi ki:

    Acıları yenmek zordur sonyde ps4ü bizlere ızdırap olsun diye çıkarmış evet şundan bahsediyorum 4K gameplay ah sony ah 4K TVlerden faydalanamamak tamda bu sebep olsa gerek büyük kayıp o yüzden unchartedta olsa 4K oyun keyfine ulaşamıcaz sayende gutbay