reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air Neo

Uygun fiyata kablosuz kulaklık arayanlara; Realme Buds Air Neo incelemesi

Realme’nin uygun fiyatlı tamamen kablosuz kulaklığı Realme Buds Air Neo, giriş seviyesi kablosuz kulaklık arayanlar için iyi bir tercih. Tasarımıyla AirPods’u andıran kulaklıkla ilgili merak edilen detaylar incelememizde

Tamamen kablosuz kulaklık pazarına olan ilgili her geçen gün artmakta. Giyilebilir teknoloji pazarının önemli noktasında olan tamamen kablosuz kulaklıklara yeni bir üye daha kavuşuyor.

Piyasadaki uygun fiyatlı ürünleriyle adından söz ettiren Realme, Buds Air adını verdiği kablosuz kulaklıkla geliyor. Tasarımıyla AirPods’u andıran kulaklık, Realme’nin ilk kablosuz kulaklığı olma özelliğini taşıyor.

Pop beyazı, rock kırmızısı ve Punk yeşili olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklık hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Realme Link uygulaması üzerinden pil seviyesini görebileceğiniz kulakllıkta güncelleme işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleşiyor. Uygulama üzerinde ayrıca kullanıcılara dokunmatik kontrollerle ilgili bilgiler de sunuluyor.

Kulaklığın mobil cihazlarla iletişim kurması ise çok hızlı ve basit. Kulaklık hızlı Google erişimi ile anında otomatik bağlantı kurabiliyor. İlk kez eşleşme anında bir eşleşme isteği görüntüleniyor ve tek dokunuşla eşleşme tamamlanıyor.

Kulaklıkta çift dokunmayla gelen aramaları cevaplandırmak veya müzikleri oynatmak veya durdurmak mümkün. Üç kez dokunulduğunda ise bir sonraki parçaya geçiş yapılıyor. Basılı tutulduğunda ise arama sonlandırılabiliyor. Kulaklıkta her iki tarafa da basılı tutulduğunda süper düşük gecikme moduna geçiş yapılıyor. Kulaklık kulaktayken konforlu bir deneyim sunuyor. Uzun saatler kullandığımız kulaklığı konfor açısından beğendik. IPX4 sertifikasına da sahip olan kulaklık su sıçramalarına ve toza karşı da dayanıklı.