reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S20 hakkında son bilgiler

11 Şubat’ta San Francisco’da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak Samsung Galaxy S20 serisinin satışa sunulduğunda ucuz olması beklenmiyor.  Özellikle Ultra ve Plus modellerinin yüksek fiyattan kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor.

Samsung’un 5G desteği olmayan standart ve Plus GS20 modellerini ABD’de de piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığı şu anda bilinmiyor.  Ultra modelinin ise tüm pazarlara 5G desteğiyle geleceği söyleniyor.  Son gelen bilgilere göre Samsung, uygun fiyatlı yeni Galaxy modelini de bir sürpriz yapıp tanıtabilir. Ünlü teknoloji editörü Roland Quand, Samsung Galaxy S20 4G modellerinin eşit olmadığından söz ediyor. Yeni Galaxy ailesindeki özelliklerin ülkeden ülkeye değişiklik göstereceğini belirten Quand, tüm modellerde 128 GB’lık hafızanın standart sunulacağını dile getiriyor.  Roland Quand, uygun fiyatlı Galaxy modeli ile ilgili bir bilgi paylaşmasa da kaynaklar bu modelin de görücüye çıkarabileceğini dile getiriyor. Telefonun 5G destekli ve 12 GB RAM’li versiyonunun 999 dolardan satışa sunulacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S20 için beklenen fiyat tahmini

Yeni gelen bilgiler Galaxy S20 ailesinde 799 dolarlık bir versiyonda kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Pek tabii bu iddianın gerçek olup olmadığı şu anda belli değil. Yeni Galaxy ailesiyle ilgili tüm detayları sizlere 11 Şubat Salı günü sizlere aktaracağız. Bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z merakla bekleniyor