reklamı kapat

POPÜLER

Cep telefonuyla banyonuzu istenilen sıcaklığa getirebilen akıllı duş

Hepimiz sabahları erkenden kalkıp işe gitmek için hazırlanıyoruz fakat bazen yorgunluk bazen havanın soğukluğu yatakta daha uzun süre kalmak istememize neden oluyor. Üstelik buz gibi bir banyoya adım atma düşüncesi de işleri hızlandırmamıza yardımcı olmuyor. Ancak Moen ürettiği uzaktan kontrol edilebilen duş ile soğuk banyo derdine son veriyor.

U by Moen ismiyle anılan bu sistem evinizdeki banyonuzu arzu ettiğiniz yerden kontrol etmenize olanak sağlıyor. Duşun sıcaklığını isterseniz evin herhangi bir yerine kurulan beş inçlik ekrandan, isterseniz de akıllı telefonunuzdan ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin sabah işe gitmek üzere kalktığınızda duşunuza birkaç dakika sonra ideal sıcaklığa ulaşması için talimat verebilirsiniz. Bu sistem sayesinde içerisi istediğiniz sıcaklığa ulaştığına kadar uyuklayabilir, telefonunuza gelen bildirimle yerinizden kalkabilirsiniz.

u-by-moen-04
Bu yeni sistem sayesinde banyonuzun sıcaklığını 15’den 48 dereceye kadar ısıtabilirsiniz. Üstelik banyo süresine sınırlama koymak da mümkün. Bu sayede kalabalık ailelerin banyo sırası sorununa da çözüm sunulmuş oluyor. Elbette U by Moen‘i kullanabilmek için sadece yeni bir duş başlığı almak yetmiyor; evdeki tadilatın yanı sıra en az 1.160 doları gözden çıkartmak gerekiyor.