reklamı kapat

POPÜLER

VanMoof, S5 ve A5 isimli yeni elektrikli bisiklet

VanMoof, S5 ve A5 isimli yeni elektrikli bisiklet modellerini tanıttı

Elektrikli bisiklet pazarının öne çıkan firmalarından olan VanMoof, bugün ürün gamına S5 ve A5 isimli yeni seçeneklerini ekledi.

Yeni VanMoof S5 ve A5, ortak olarak çok modern görünen elektrikli bisiklet modelleri. Firmanın ikonik tasarımı çizgisini sürdüren seçenekler, iki farklı gövde tipindeler. Spesifik olarak şehir içi kullanımına odaklanan ve bir süspansiyon sistemi taşımayan modeller, ortak olarak 250W gücünde bir elektrik motoru üzerine kuruluyor. Bu motor ile beraber kişilere özel bir “Boost” modu da sunuluyor. Geliştirilen mod yokuş çıkışı gibi anlık ihtiyaç durumlarında gücü 68 Nm seviyesine kadar yükseltiyor. Bisikletlerden S5, açıklandığı kadarıyla 487 Wh pil paketine sahip ve normalde 60 km, ekonomi modunda ise 150 km kadar menzil getiriyor. 23 kg’lık bisiklet, yerleşik LED aydınlatmaya sahip.

VanMoof A5 modeli ise daha ufak boyutta ve 22 kg’lık bir ağırlığa sahip. 463 Wh pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 55 ila 140 km arasında menzil getiren elektrikli bisiklet, S5 gibi yerleşik LED aydınlatma taşıyor ve yine S5 ile ortak şekilde çamurluk ve disk frenler taşıyor. Bünyelerinde çok şık bir telefon tutacağı yer alan bisikletlerin her ikisi de 3 bin dolarlık bir fiyat etiketiyle ilk olarak ABD merkezli olarak satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

VanMoof imzalı yeni bisikletlerin Türkiye’de satılmasını şimdilik beklemiyoruz. Ancak bu durum ileride değişebilir. Aracı isimler aracılığıyla firmanın modelleri Türkiye pazarında da satılabilir.

VanMoof elektrikli bisiklet modelleri yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display