reklamı kapat

POPÜLER

vavacars ikinci el satış

İstanbul'da toplam yedi farklı VavaCars Satın Alma Merkezi bulunuyor.

Müşteriler ekspertizi doğrudan gözlemliyor.

Ekspertiz tamamlanırken ücretsiz kahve ve kablosuz internetten faydalanmak mümkün.

Ekspertiz raporu şeffaf olarak müşterilere gösteriliyor.

VavaCars ile ikinci el araç satışında güvenli, şeffaf ve hızlı dönem

Türkiye’de ikinci el araç satışında yeni bir dönem başlatan VavaCars, Petrol Ofisi’nden aldığı güçle araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir otomobil alım satım servisi haline gelmek hedefiyle, Petrol Ofisi’yle kardeş bir şirket olarak kurulan VavaCars; herkesin güvenle, daha önce görülmemiş bir hızda ve olabilecek en şeffaf biçimde otomobilini satabileceği bir hizmet modeli yaratarak, ikinci el otomobil piyasasında bir devrim gerçekleştiriyor. VavaCars’ın kullandığı yeni nesil altyapı sayesinde ikinci el otomobil satışında yaşanan hemen her tür problem ortadan kaldırılarak araç sahiplerine büyük zaman kazancı sağlanıyor.

VavaCars nasıl çalışıyor?

VavaCars, 2009 model öncesi araçlar, ağır hasar almış olanlar ve kilometresi 10.000’den az ya da 200.000’den fazla olan araçlar için değerleme sağlamıyor. Bu şartlar içerisinde kalan araçlar içinse VavaCars üstünden satışın ilk adımı şirketin internet sitesi olan www.vava.cars adresinde başlıyor. Burada kişiler satmak istedikleri binek aracın bilgilerini ve plakasını sisteme işliyor. Sistem verilen bilgiler ışığında bir hesaplama yapıyor ve araca 7 gün için belirlenen ilk tahmini teklif fiyatını gösteriyor. Üstelik araç değeri her gün değişebilirken, VavaCars ilk değerlemeyi 7 gün garanti ediyor. Bu tahmini fiyat, otomotiv sektörünün kullandığı yeni nesil bir market analiz yazılımının sağladığı data üzerinden hesaplanıyor. Piyasanın üzerinde verilen rekabetçi fiyatı makul bulan kişiler, www.vava.cars üstünden randevu alarak VavaCars Satın Alma Merkez’lerine gidiyor. Süreçte ruhsat sahibinin araç ile birlikte gelmesi ya da bir başkasına vekalet vermesi yeterli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müşteriler ekspertizi doğrudan gözlemliyor.

Ekspertiz tamamlanırken ücretsiz kahve ve kablosuz internetten faydalanmak mümkün.


Konforlu ve modern çizgilere sahip VavaCars Satın Alma Merkezi’nde araçlar ücretsiz olarak uzman değerlendirmesine alınıyor. Müşteriler çaylarını yudumlarken, şeffaf duvarın ardındaki detaylı ekspertiz değerlendirme sürecini anlık olarak takip edebiliyor. Bu sadece 30 dakika süren uzman değerlendirmesi sonucunda aracınıza VavaCars’ın ödeyeceği 2 gün için geçerli son rakam net olarak ortaya çıkıyor. Ekspertiz raporu şeffaf olarak müşterilere gösteriliyor. Müşterilerin verilen teklifi onaylamaları durumunda gerekli yasal noter prosedürleri sağlanıyor ve belirlenen fiyat araç sahibinin hesabına yatırılıyor.

Ekspertiz raporu şeffaf olarak müşterilere gösteriliyor.


VavaCars’ın en güzel yanlarında birisi tüm bu sürecin yaklaşık 4 saat içerisinde (ödemeler 3 iş saati içerisinde hesapta) halledilebiliyor olması. Süreçte aracın satışı konusunda hiçbir baskı uygulanmıyor ya da fiyat beğenilmediği zaman hiçbir ceza ücreti de alınmıyor. Bu şeffaf, dürüst ve hızlı gerçekleşen süreç sayesinde satış işlemi sektörde eşi olmayan bir rahatlıkta halledilebiliyor. Ayrıca VavaCars aracını satın aldığı kişileri mağdur etmiyor ve İstanbul içerisinde istedikleri yere kendi araçlarıyla götürme hizmeti veriyor.

VavaCars’ın şu an İstanbul’da Libadiye, Maltepe, Üsküdar, Şişli, Sarıyer, Küçükçekmece ve Kanyon Alışveriş Merkezi merkezli toplam yedi farklı Satın Alma Merkezi bulunuyor.

Detaylı bilgi ve ücretsiz değerleme için www.vava.cars adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili video

VavaCars – Aracınızı Satmanın En Yeni ve Sorunsuz Yolu