reklamı kapat

POPÜLER

vestel

Vestel’den Türkiye’de üretilen ilk çerçevesiz ekranlı TV

Vestel, yeni televizyonu ile sınırları ortadan kaldıracağını açıkladı. Red Dot Tasarım Ödüllü Sınırsız VLED TV, sadece 4 mm inceliğindeki çerçevesiyşe dikkat çekiyor. Televizyon, Quantum Renk Paleti, daha parlak ve yüksek kontrastlı Dolby Vision teknolojisi ile de göze çarpıyor.

Vestel, dünyanın en prestijli tasarım yarışması Red Dot Design Award’dan tasarım ödülü alan yeni televizyonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Berlin’deki 2018 IFA fuarında sergilenen Türkiye’de üretilen ilk sınırsız TV’si sadece 4 mm inceliğindeki çerçevesi, şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Vestel Quantum Renk Paleti teknolojisi sayesinde en ince detayları bile ön plana çıkaran Sınırsız TV, Yüksek Parlaklık teknolojisi ile parlak ve aydınlık görüntü sağlıyor. HDR ve Dolby Vision teknolojisi ile de daha parlak, detaylı ve yüksek kontrastlı görüntüye ulaşan Sınırsız TV, dahili 4K uydu alıcısı sayesinde ekstra bir cihaza ihtiyaç duymadan 4K yayınları, Smart TV özelliği sayesinde de farklı içerikleri izleme olanağı sunuyor.,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Televizyonun satış fiyatı ne kadar?

65 inç Vestel Sınırsız TV’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise 8.499 TL.

İlginizi çekebilir

Akıllı baston WeWALK