reklamı kapat

POPÜLER

Viomi V5 Pro

Viomi V5 Pro robot süpürge için A101 kampanyası [5 Nisan-18 Nisan 2024]

Viomi V5 Pro robot süpürge A101’de satışa sunuldu. 5 Nisan-18 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında satışta olacak cihaz sahip olduğu dörtlü lazer Lidar sensörle göze çarpıyor. Bu sensörler ortamda boyutu 3.5 mm’den büyük olan tüm objeleri algılıyor ve 150’den fazla yakın engeli ayırt ederek tüm engelleri aşıyor.

4.000 Pa emiş gücüyle her türlü toz ve kiri temizleyebilen Viomi V5 Pro, temizlik yüzeyini genişleten ultra uzun yan fırçalarla geliyor. Viomi’nin dörtlü lazer lidar sensörüne sahip ilk akıllı robot süpürgesi olan cihaz yapay zeka teknolojisinden yararlanıyor. Cihaz ön bölüme monte edilmiş iki Lazer Lidar Sensör sayesinde 70-90mm aralığındaki engelleri algılıyor. Süpürgenin  lidar sensörleri sayesinde robota komut vermeden ortalığı toparlama zorunluluğu da ortadan kalkıyor.  360 derece AI lazer tarama ve haritalama teknolojisi sayesinde süpürge, ilk haritalamadan sonra otomatik olarak evlerin haritasını oluşturuyor. Süpürge  ayrıca çeşitli karmaşık ortamlara uyum sağlıyor. Yükseltilmiş AI algoritması ile süpürge, 6 metrelik bir yarıçapta kesintisiz tarama yapıyor ve evlerde güvenle hareket ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Viomi V5 Pro robot süpürge uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Robot süpürge, Mijia/MiHome(Xiaomi Smart Home APP), Google Home & Alexa ile çalışarak akıllı temizlik deneyiminizi iyileştiriyor. Robot süpürgenin A101’deki kampanyalı fiyatı ise 6.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın