reklamı kapat

POPÜLER

vodafone metaverse

Vodafone, metaverse’te mağaza açıyor; işte detaylar

Vodafone metaverse’teki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar Decenterland‘da açılacak mağazada Vodafone ürün ve hizmetlerine sanal evrende deneyimleyebilecek.

Vodafone Metaverse Mağaza, Vodafone Grubu ülkeleri arasında metaverse’te açılan ilk mağaza olacak. 66,-1 parsel lokasyonunda açılacak mağazada Vodafone’un Red ve FreeZone gibi markalarına ait kampanyalar için özel alanlar da yer alacak. Oyunseverler için sunulan içerikler de mağazada bulunacak. Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik deneyimlerinin de sunulacağı mağazada çeşitli etkinlikler ve lansmanlar da gerçekleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konuyla ilgili şunları söyledi:

Şirket olarak, yeni nesil perakendecilik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Tüm kanallarımızı müşterilerimizin deneyimine ve ihtiyaçlarına odaklayarak tasarlıyor ve değişen alışveriş eğilimlerine uygun bir şekilde yenilikler yapmayı sürdürüyoruz. Çoklu kanal stratejimizle müşterilerimize ekosistemin her köşesinde ürün ve hizmetlerimize ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Bu anlayışla, metaverse’te de yer almak üzere harekete geçtik. Araştırmalara göre metaverse, firmalar için 8 trilyon dolarlık fırsat barındıran büyük bir sanal evren olma yolunda hızla ilerliyor. Çok yakında hizmete sunacağımız metaverse mağaza ile biz de metaverse ortamında müşterilerimize Vodafone ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyoruz. Şirket olarak, müşterilerimize her ortamda en iyi dijital deneyimi sunmaya devam edeceğiz.”

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İLGİLİ HABERLER