reklamı kapat

POPÜLER

eSIM Vodafone

Vodafone’dan eSIM müjdesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan‘ın eSIM ile ilgili müjdeyi paylaşmasının ardından Vodafone konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Şirket, akıllı telefonlardaki tamamen yerli üretim yeni nesil dijital SIM kart eSIM’i faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerinin hizmetine sundu. Fiziksel SIM kartların yerine geçecek olan eSIM, uzaktan yönetilebilen ve programlanabilen teknolojisiyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Vodafone kullanıcıları, eSIM destekli akıllı telefonları için mevcut SIM kartlarını eSIM ile değiştirebiliyor. Kullanıcılar yeni numara ya da hat taşıma işlemlerinde yeni SIM’lerini eSIM olarak tercih edebiliyor. Kullanıcılar, biri nano SIM kart, diğeri dijital SIM kart olmak üzere aktif olarak iki SIM kart kullanabiliyor. Vodafone, dijital SIM kart işlemleri için ek bir ücret talep etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, en önemli önceliklerimizden biri de dijital bir marka olmak. Her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Onların ihtiyacını anlayan ve hayatlarını kolaylaştıran dijital çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz, tamamen yerli üretim yeni nesil dijital SIM kart ile akıllı telefonlar artık fiziksel bir SIM karta gerek kalmadan kullanılabilecek. Müşterilerimiz, eSIM destekli akıllı telefonları için mevcut SIM kartlarını dijital SIM kartlar ile değiştirebilecekleri gibi yeni numara ya da hat taşıma işlemlerinde yeni SIM’lerini dijital SIM kart olarak tercih edebilecekler. BTK düzenlemelerine uygun olarak geliştirdiğimiz ve tamamen dijital olarak çalışan eSIM teknolojisiyle müşterilerimize daha esnek, daha güvenli ve daha çevreci bir çözüm sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın