reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan yeni yıl kampanyası; işte detaylar

Vodafone kullanıcıları için yeni yıl kampanyası hazırladı. Vodafone’un aralık kampanyasında Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik, JBL T125 kulaklık ve 32 GB’lık TCL L7  akıllı telefon gibi yeni yıla özel seçili teknolojik cihazlarda tarifeye ek peşin fiyatına 12 ayda ödeme fırsatı var.

Kampanya 22 Aralık-11 Ocak tarihleri arasında geçerli. Bunun haricinde Vodafone’dan 128 GB’lık Tecno Pova satın alanlara 219 TL değerindeki Tecno Earbuds kulaklık hediye ediliyor. Ek olarak, yıl sonuna kadar, Apple, Samsung, Xiaomi, JBL gibi popüler markaların akıllı saat ve Bluetooth kulaklık gibi ürünlerinde 372 TL’ye varan indirimler sunuluyor.

Aralık ayında Vodafone’dan alınan tüm akıllı telefonlarda ekran kırılması ve hasarlarına karşı ücretsiz tamir hizmeti içeren ekranım güvende paketi 12 ay boyunca hediye ediliyor. Bu paketle kullanıcılar bedeli 3 bin TL’ye varan bir hizmeti ücretsiz alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Bülent Hancıoğlu, kampanya hakkında açıklamada bulundu

”Vodafone olarak, müşterilerimizin teknoloji alışverişlerine özel sunduğumuz avantajlarla her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz. Gerek mağazalarımızdan gerekse online kanallarımızdan müşterilerimizin her tür teknoloji ihtiyacına yönelik kampanyalar düzenliyoruz. Yeni yıla özel kampanyamızda da akıllı telefondan Bluetooth kulaklığa pek çok ürünü indirimli fiyatlarla sunuyoruz. Geleceğin teknolojilerine bugünden sahip olmak isteyenleri Vodafone’a davet ediyor, herkesin yeni yılını kutluyoruz.”

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept