reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan yarı yolda bırakmayan ev interneti

 

Vodafone, ev internetiyle ilgili güzel bir kampanya hazırladı. Şirket, alanında bir ilk olan yeni “Vodafone Evde Yarıyolda Bırakmayan Ev İnterneti” kampanyasıyla kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor. Şirket, olası bir kesintide müşterinin talebiyle cep telefonuna anında ek mobil internet gönderiyor. Müşteriler, Vodafone Evde fiber internet paketlerinden ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabiliyor.

Müşteriler, 100 Mbps’ye varan hızlarda limitsiz fiber ev interneti içeren yeni “Vodafone Evde” paket seçeneklerinden ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabiliyor. Kampanyanın mart sonuna kadar geçerli olacağını belirtelim. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, şirket mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 9 542 no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

vodafone

Vodafone’dan konu hakkında açıklama

Bireylerin ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Şirket olarak, müşterilerimizin ev ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, sürekli internete bağlı olmak ve evde kesintisiz internet deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimiz için yeni bir ev interneti kampanyası geliştirdik. İnovatif özelliklerle donattığımız ve alanında bir ilk olan yeni ‘Vodafone Evde Yarıyolda Bırakmayan Ev İnterneti’ kampanyamızla evde internet keyfinin kesintisiz devamlılığını sağlıyoruz. Olası bir kesinti durumuna karşılık müşterimizin talebiyle cep telefonuna anında ek internet göndererek internet deneyimine mobil bağlantı üzerinden devam etmesini sağlıyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”