reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone’nun Çok Satanlar Masası, popüler cihazları avantajlı fiyata sunuyor

En yeni teknolojilerin daha geniş kitlelere açılmasını hedefleyen Vodafone, popüler cihazları uygun fiyat ve taksit koşullarıyla sunan Çok Satanlar Masası‘nı hayata geçirdiğini duyurdu. LOG editörlerinin de katkısıyla hazırlanan Çok Satanlar Masası’ndaki akıllı cihazlar, kampanya kapsamında 400 TL’yi bulan indirimlerle satılacak.

Cihazları uygun fiyatlara sunmasının yanı sıra, kullanıcıların cihazları yakından görüp denemesi, akıllı telefon ve tabletler hakkında bilgi edinmesine imkan veren Çok Satanlar Masası’nda, Vodafone uzmanlarından ayrıntılı bilgi alabiliyorsunuz. Halihazırdaki Vodafone abonelerinin yanı sıra, numarasını Vodafone’a taşıyanların faydalanabildiği bu kampanya kapsamında Red Classic tarifesine ek Sony’nin en yeni cihazları Sony Xperia Z2 ve M2’ye 240 TL’ye varan indirimlerle sahip olabileceksiniz. Yine kampanya kapsamında Samsung Galaxy S5, 240 TL; HTC Desire 816 ve iPhone 4S (8 GB) ise 408 TL indirimle alınabiliyor.

Daha uygun fiyatlı cihaz arayışındakilerin tercih edebileceği Vodafone’nun en yeni akıllı telefonu Vodafone Smart 4 Mini; Devreden Ekstra ve Devreden Süper tarifeleriyle 192 TL, Alcatel Onetouch Pop C7 ise 264 TL indirimle alınabiliyor. Telefon yerine tablete ihtiyacı olanlar ise Samsung’un 2014 model tableti Note 10.1‘i, içinde 6 GB internetiyle birlikte 240 TL indirimle satın alabilir.

YORUMLAR