reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen

Volkswagen’den futbolseverlere özel Euro 2020 serisi

19 Ocak 2020

Yaklaşmakta olan Euro 2020 için güzel bir çalışma gerçekleştiren Volkswagen, giriş seviyesinde en üst noktaya kadar tüm modellerinde versiyonu sunacak.

Bu yaz döneminde düzenlenecek olan Euro 2020, pek çok çevre tarafından merakla bekleniyor. Dünyanın en önemli futbol organizasyonlarından birisi olan turnuva, küresel markalar için de ayrı bir ilgi çekme fırsatına sahip. Volkswagen de bu kapsamda proje hazırlayanlar arasına adını özel bir donanım serisiyle yazdırıyor. Avrupa pazarında sunduğu neredeyse tüm modellerde satın alınabilir olarak kullanıcılarla buluşacak olan Euro 2020 serisi, beraberinde ufak çapta farklılıkları getirecek. Daha çok araçların tasarımsal noktalarına nüfuz edecek olan bu dokunuşların ince detayları sevenler tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

Volkswagen Euro 2020 serisi “United” rozetiyle gelecek

Markanın resmi kaynaklarından yaptığı duyuruya baktığımızda Up!, e-Up!, Polo, T-Cross, Golf Variant, Golf Sportsvan, T-Roc, Tiguan Allspace, Touran ve Sharan modellerinde bu paketin tercih edilebilir olduğunu görüyoruz. Resim adıyla United Serisi olarak kataloglarda karşımıza çıkacak olan ailenin dışarından baktığımızda en ayırtıcı kısmı ise metalik mavi rengi olacak. Atlantik Mavisi olarak isimlendirilen bu renge, gövdenin çeşitli yerlerindeki “United” logosu ve siyah jantlar eşilik ediyor. Kokpitte ise basamak çıtaları ve birkaç temel bölgede de yine benzer rozeti göreceğiz. Üst seviye donanım paketine ek olarak tercih edilebilecek olan United Serisi, giriş seviyesindeki Up modeli üzerinden 14.485 euroluk başlangıç fiyatıyla kullanıcılara sunulacak. Golf ailesinde ise bu rakamın 22.900 euro olduğunu görüyoruz.

İlginizi çekebilir

Volkswagen Beetle veda projesi