reklamı kapat

POPÜLER

VTech’ten çocuklara özel InnoTab tablet serisi

Hem portatif olması hem de rengarenk uygulamalar sunması nedeniyle bebeklerin eline dahi birer tablet tutuşturmaya başladık. Genellikle bebek ve çocukları oyalamak için bu yönteme başvurulsa da, aslında tabletlerin çocukların gelişimine pek çok yönden katkı sağlama potansiyeli var. Bunun farkında olan VTech de fırsatı kaçırmayıp InnoTab çocuk tabletleri serisini geliştirmiş.

Serideki 7 inçlik InnoTab Max, VTech tarafından seçilip yüklenmiş 200 adet güvenli ve eğitici uygulamayla geliyor, böylece çocuklar tabletle oynarken maruz kaldıkları içerik konusunda ebeveynlerin endişe duymasına gerek kalmıyor. Wi-Fi bağlantısıyla istenirse bu 200 uygulamadan fazlasını yüklemek, 650 eğitim uygulamasına erişmek de mümkün.

innotab-35-plus

Seride ayrıca InnoTab 35 Plus ve InnoTab 3 Plus bulunuyor. Max modelinden daha küçük olan bu tabletlerden 35 Plus modelinde ise Wi-Fi bağlantısı ve 15 dahili uygulama bulunuyor. Çocuklar ayrıca VTech Kid Connect’i kullanarak metin mesajı, fotoğraf, sesli mesaj vs. gönderebilecek.

innotab-3-plus

Çocuklarının internette istenmeyen sitelere girmesinden endişe eden ailelerse, internete hiç erişimi bulunmayan InnoTab 3 Plus’ı tercih edebilirler. Bu tabletin sahipleri sadece tabletteki 12 uygulamadan ve ön kameradan faydalanabiliyor.

VTech InnoTab Max ekim ayında, diğer iki modelse ağustos ayında piyasaya çıkacak; ancak fiyatlar konusunda henüz bir bilgi yok.

YORUMLAR