reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp, grup yöneticilerine her mesajı silme yetkisi verecek

Pazarın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, bugün gruplar ve grup yöneticileri ile alakalı olarak gündemde.

Ortaya çıktığı kadarıyla WhatsApp, yakında grup yöneticilerine, üyeler tarafından gruba atılan her mesajı silme yetkisi verecek. Bu imkânın şu an sunulmadığı ve uzun zamandır ciddi şekilde talep edildiği belirtiliyor. Söylendiği kadarıyla bazen grup içerisinde başkalarının mesajını silme ihtiyacı duyuluyor ve bu özellik düzeni sağlamak adına mantıklı görünüyor. Özelliğin herkes için ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Sürekli olarak yeni testler yapan WhatsApp, yılın başında yaşanan durumlara rağmen alandaki liderliğini koruyor. Platformun birçok kişi için vazgeçilmez bir yanı bulunuyor. Gelen bazı bilgilere göre Telegram’a geçen birçok kişi geri dönmüş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp en son sesli mesaj özelliği getirdi

WhatsApp içerisinde sesli mesaj kullanımı oldukça yüksek seviyede. Yazılı mesajın çok uzun ve zaman alacağı durumlarda hızlı şekilde sesli mesaj atmak çoğu kişinin hoşuna gidiyor. Geçtiğimiz hafta tam da bu altyapıda basit ancak kullanışlı bir güncelleme yapıldı.

Yeni atılan adım ile artık bir sesli mesajı göndermeden hemen önce dinleyerek kontrol edebileceksiniz. Bu sayede de olası hatalar daha karşı tarafa gitmeden ortadan kaldırabileceksiniz. Özelliğin yakında herkes için aktif edilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti