reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp yepyeni bir görünüme kavuşuyor

Android cihazlar yavaş yavaş Lollipop’a geçiş yapıyor ve uygulamalar da bu değişime ayak uydurarak materyal tasarım anlayışını benimsiyor. Uzun süredir söz konusu tasarıma geçiş yapması beklenen WhatsApp da yeni güncellemesiyle birlikte farklı bir görünüme kavuşuyor.

WhatsApp’ın yeni güncellemesi uygulamanın arayüzünü çok daha sade bir hale getiriyor. Göz yormayan bir renge sahip olan uygulama, menüler arasında gezinmeyi de kolaylaştırıyor. Ayrıca materyal tasarıma sahip her uygulamada olduğu gibi üst taraftaki bildirim çubuğu WhatsApp ile aynı renge bürünerek bütün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Yeni güncellemenin detayları henüz ortaya çıkmış değil. Zira yeni güncelleme henüz Google Play’de yerini almadı. Ancak eğer güvenlik sorunları sizi endişelendirmiyorsa uygulamanın APK‘sını buradan cihazınıza kurabilir ve güncelleme gelmeden önce yeni tasarıma göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“WhatsApp yepyeni bir görünüme kavuşuyor” için 4 cevap

 1. Oğuzhan Karaot dedi ki:

  Android kullanan arkadaşlarımın telefonlarına kurdum, sanırım sevdiler ki bayağı mutlu olmuşa benziyorlar 🙂

 2. Koray dedi ki:

  Biraz iğneleme var sanki hocam? 🙂

 3. Oğuzhan Karaot dedi ki:

  Ahaha normalde Android’e kastım varmış gibi görünse de aslında değil, bu işletim sistemini kullanan telefon üreticilerine. Ama bu kez hiçbir iğneleme yok. 🙂

 4. Koray dedi ki:

  İyi bakalım 🙂