reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp’ın yeni rakibi MessageMe, iOS ve Android için yayında

iOS ve Android platformunun vazgeçilmez mesajlaşma programı WhatsApp‘a yeni bir rakip geliyor. MessageMe olarak adlandırılan mesajlaşma uygulaması ücretsiz oluşu ve sahip olduğu farklı özelliklerle WhatsApp uygulamasından ayrılıyor. Kısa bir süre içinde App Store‘da en çok indirilen uygulamalar listesinin bir numarasına yerleşerek önemli bir başarıya imza atan MessageMe, hem iOS hem de Android platformundaki kullanıcılara hizmet ediyor.

Mesajlaşmanın en hızlısı ve en eğlencelisi sloganıyla yola koyulan MessageMe, kullanıcıların WhatsApp’ta olduğu gibi telefon numarası ile kayıt yapmasına, telefon rehberindeki veya Facebook‘taki arkadaşlarıyla ücretsiz olarak mesajlaşmasına olanak tanıyor. BBM’de yer alan PIN kodu mantığı bu uygulamada da yer alıyor. Kullanıcılar anlık mesajlaşma uygulamasına kayıt yaptıktan sonra arkadaşlarını, telefon numarası, Facebook, e-posta veya PIN ile kolay bir şekilde bulabiliyor.

Uygulama üzerinden YouTube videolarını ve iTunes‘ta yer alan müzikleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Konum bilgilerinizi arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz gibi bas konuş ve walkie-talkie konuşma özelliklerini de kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise uygulama üzerinden resim çizip bunları arkadaşlarınızla paylaşabiliyor oluşunuz. Bu özelliğin kullanıcılar tarafından sevileceğini şimdiden söylemek mümkün. Kullanıcılar aynı zamanda Facebook ve Instagram‘da yer alan fotoğrafları ve videoları uygulama üzerinden arkadaşlarına gönderebiliyor. Uygulama tüm bu özellikleri bünyesinde barındırması açısından WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı olduğunu ortaya koyuyor. Uygulamanın iOS 4.3 ve üzeri işletim sistemi yüklü iPhone, iPad, iPad mini ve iPod touch, Android platformunda ise Android 2.3 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalıştığını belirtelim.

MessageMe

FİYAT
Ücretsiz*

BOYUT
iOS: 6,5 MB
Android: 4,8M
YÜKLEMEK İÇİN
iOS https://itunes.apple.com/us/app/messageme/id562075622
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littleinc.MessageMe&

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
MessageMe