reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp’ta çevrim içi takibi yapan uygulama [Nasıl yapılır?]

WhatsApp, okundu bilgisi gönderme, son giriş saati gibi bilgileri gizlemeye izin verse de bunu iOS için geliştirilen basit bir program yardımıyla aşmak mümkün.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kişilerin mahremiyetine önem veren özellikleri de beraberinde getiriyor. Bunlar arasında karşı tarafa mesajın okunduğuna dair bilgi gönderme ya da uygulamaya son giriş saati gibi bilgileri kapatabiliyorsunuz. Bu sayede görüşmek istemediğiniz kişilerin de bu bilgileri görmelerini engellemiş oluyorsunuz. Ancak bu durumu atlatmak mümkün. Çevrim içi takip ve bildirim uygulaması iFamily, telefon numarasını girdiğiniz kişinin WhatsApp faaliyetini size bildirim olarak gönderebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp takip uygulaması

Ücretsiz ve ücretli versiyonu bulunuyor

Uygulama, WhatsApp’taki çevrim içi faaliyetini görmek istediğiniz kişiyi takibe alıyor. Kişi uygulamada çevrim içi olduğunda telefonunuza bildirim geliyor. Aynı şekilde çevrim dışı olduğunda da uygulamanın kapatıldı bilgisi size iletiliyor. Bu sayede numarasını takip ettiğiniz kişinin uygulama içindeki faaliyet sıklığını görebiliyorsunuz. Özellikle çocuklarının çevrim içi platformlardaki faaliyetlerini takip etmek isteyen aileler için geliştirildiği belirtilen uygulamanın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Ücretsiz versiyon kısıtlı kullanım sunarken, ücretsiz versiyon sınırsız kullanım hakkı tanıyor. Haftalık ücreti 14,99 TL olan iFamily uygulamasının sınırsız erişimi için aylık 49,99 TL ödemek gerekiyor. Uygulama sadece 1 numara takip etmeye izin veriyor. 2 numara birden takip etmek istiyorsanız o zaman aylık 55,99 TL ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı haberin sonundaki uygulama kutucuğundan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Platformun 10. yılı için hazırladığı kutlama videosu