reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link M7000

Wi-Fi ağını her yere taşıyan MiFi cihazı: TP-Link M7000

TP-Link, SIM kart ile her yerde kolayca Wi-Fi ağı oluşturmayı sağlayan yeni MiFi cihazını satışa sunuyor. TP-Link M7000 isimli cihaz, 10 cihaza kadar hızlı, kolay ve taşınabilir Wi-Fi ağı oluşturuyor.

Bu ürünü alan kullanıcıların bir de data hatlı SIM kart almaları gerekiyor. Cihazın içine SIM kart takılıp cihaz açıldığında Wi-Fi ağı hazır hale geliyor. TP-Link’in bu cihazlar için geliştirdiği ücretsiz uygulaması olan tpMiFi ile şifre değişikliği, ağ adı, bağlantı ayarları gibi her tür işlem kolayca yapılabiliyor. Ağa bağlı cihazlar, pil durumu gibi bilgiler de Android ve iOS destekli bu uygulamadan izlenebiliyor. Ayrıca hangi cihazların ağa bağlanabileceği, data limitleri gibi ayarlar da bu uygulamadan basit birkaç işlemle yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link M7000 satış fiyatı ne kadar?

Mobil WiFi ağı, cihazla birlikte gidilen her yere taşınıyor. Yeni nesil 4G FDD/TDD-LTE destekli olan cihaz ile HD videolar takılmadan izlenebiliyor, online eğitim rahatlıkla yapılabiliyor, dosyalar hızlıca indiriliyor. Birçok ülke ve bölge ile uyumlu olan cihazın fiyatı ise 77 dolar.

İlginizi Çekebilir

Sony bir elektrikli otomobil geliştiriyor