reklamı kapat

POPÜLER

Xbox One Elite Türkiye’de satışa sunuldu

26 Ocak 2016

Xbox One’ın “elit” versiyonu Xbox One Elite Türkiye’de satışa sunuldu. Şık krom tasarımı ve kişiselleştirilebilen gamepad’iyle dikkat çeken 1 TB kapasiteli konsol, beklendiği gibi yüksek bir satış fiyatına sahip.

Başlı başına bir tasarım harikası olan Xbox One Elite konsol paketi, standart sürüme göre gelişmiş ek özelliklere sunuyor. Özellikle Xbox Elite oyun kumandasında ortaya çıkan eklemeler sayesinde kullanıcılar daha kişisel bir oyun deneyimi yaşıyor. Xbox Elite oyun kumandası, metal kontrol çubukları, değiştirilebilir denetim tuşları ve elbette kişiselleştirilebilir yapısıyla dikkat çekiyor. Oyun kumandasındaki tuşların hassasiyeti, tetiğin minimum/maksimum değerleri ve benzeri fonksiyonları özelleştirilebiliyor. Bu sayede her oyuncu kendi kişisel beklenti ve ihtiyaçlarına göre Xbox Elite kumandanın özelliklerini değiştirebiliyor.

An itibarıyla Beymen mağazalarında ve beymen.com internet sitesinde satışa sunulan Xbox One Elite konsol paketinin fiyatı 2.999 TL. Konsol paketine dahil olan Elite kumanda harici olarak da satın alınabiliyor. Diğer Xbox konsollarıyla da kullanılabilen Xbox Elite kumandanın fiyatı ise 725 TL.