reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Series X mini buzdolabı Xbox Mini Fridge yolda

Xbox Series X ilhamlı mini buzdolabı Xbox Mini Fridge yolda [Video]

Yazılım devi Microsoft, ciddi ciddi bir Xbox Series X mini buzdolabı hazırlıyor. Xbox Mini Fridge aktif olarak yolda bulunuyor.

Beğenilen oyun konsolu Xbox Series X, geçtiğimiz aylarda kazanılan ilginç bir Twitter anketi ile gündeme gelmişti. Bu anket üzerinden firma bir Series X mini buzdolabı sözü vermişti.

İşte bu ürün gerçek anlamda satışa çıkıyor ve Xbox Mini Fridge adını taşıyor. Yıl sonunda satın alınabilir hale gelecek ürün, Series X benzeri bir kasaya sahip ve gerçekten güzel görünüyor.

Series X’in Velocity mimarisine gönderme yapmak adına Velocity soğutma mimari üzerine kurulduğu aktarılan Xbox Mini Fridge, şimdilik tam olarak kaça satılacak bilinmiyor.

Ancak fiyatın aşırı yüksek olması beklenmiyor. Biliyorsunuz Xbox Series X yurt dışında 499 dolardan satılıyor. Bu mini buzdolabı ise kesin olmamakla birlikte 200 doları geçmeyebilir.

Bu modelin tanıtım videosunu sayfanın en üstünden izleyebilirsiniz. Ürünün Türkiye gibi pazarlarda satışa çıkıp çıkamayacağını ise zaman gösterecek. Ancak bu mini buzdolabı sadece ABD’ye özel kalabilir.

Bu ürün için Microsoft’un başka bir firmadan destek aldığını da belirtelim. Ancak bu isim şimdilik açıklanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series X için ilk defa bir buzdolabı haberi gündem olmuyor

Dünyanın en güçlü yeni nesil oyun konsolu Series X, ilk gösterildiği günden bu yana bir buzdolabına benzetiliyor. Bir “meme” olarak internet dünyasında şaka konusu olan bu durum, hatırlarsınız konsol çıkmadan ciddi anlamda gerçek de olmuştu.

Microsoft gerçekten bir Series X buzdolabı hazırlamış ve YouTuber iJustine’e göndermişti. Bu gerçekten işlevsel buzdolabı, hemen herkesi fazlasıyla güldürmüştü. Hatta oldukça büyük olan bu dolaptan bir tane de ünlü şarkıcı Snoop Dogg’a da verilmişti.

İlginizi çekebilir

Samsung’un parçalarına ayrılan en yeni telefonu