reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Türkiye

Xiaomi, 1.000’inci mağazasına özel kampanyayı detaylandırdı

Xiaomi Türkiye, global olarak ulaşılan 1.000 Xiaomi Store başarısına özel olarak bir kampanya düzenledi. İşte detaylar;

Xiaomi Türkiye, dün bu yukarıda bahsettiğimiz konuda şu açıklamayı yapmıştı:

“Kutlamalar resmen başladı! Parti canlandırıcı Xiaomi Store’lara özel 19 Haziran’a kadar sürecek indirimlerden faydalanmak ve sürpriz hediyeler kazanmak için mağazalarımızı ziyaret edin!”

Dün sizlere Xiaomi’nin yaptığı indirimler hakkında net bir bilgi bulunmadığını aktarmıştık. İşte bu merak edilen detaylar bugün geldi. Xiaomi’nin Türkiye özelinde yaptığı açıklama tam olarak şöyle:

“Uluslararası pazarlara yönelik 1.000’inci mağazasını açan küresel teknoloji lideri Xiaomi, büyüme hedeflerine yönelik önemli bir kilometre taşına ulaştı. Xiaomi, bu başarısını hem sanal hem de fiziksel ortamlarda düzenlediği 1.000’inci Xiaomi Mağazası etkinlikleriyle kutluyor.

Bu noktaya gelinmesinde büyük rol oynayan Mi Fanlarını unutmayan şirket, etkinlikler kapsamında özel hediyeler ve promosyonlar sunuyor. Türkiye’ye özel olarak hazırlanan çalışmalar kapsamında 64 GB Redmi 9C’de 100 TL ve tüm Redmi Note 10’da 200 TL indirim yapılacak.

Yerli üretilen Redmi 9T alan herkese Mi True Wireless Earphones 2 Basic hediye edilecek. Seçili modelleri satın alan kullanıcılara da 1500 adet ‘Teşekkürler’ tshirt’ü verilecek. Bunların yanında belirli ekosistem ürünlerinde de yine çok özel indirimler Türkiye’nin 29 şehrinde 59 adet Mi Store’da Mi Fanlarını bekliyor.

Bu başarı, dünyanın dört bir yanında fiziksel mağazaların karşı karşıya kaldıkları tüm zorluklara rağmen elde edildi. Xiaomi’nin 1.000’inci mağazası, şirketin tüketiciler arasındaki gücünü ve küresel pazarlardaki büyüme potansiyelini göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Türkiye genel olarak mağazalar hakkında da bilgi verdi

“Xiaomi’nin ilk küresel mağazası 2016 yılında Singapur’da Mi Fanlarına hizmet vermeye başladı. 2016 yılından bu yana mağaza sayısı dünya genelinde hızla arttı ve yalnızca 2020 yılında eklenen 363 mağaza ile çok önemli bir büyüme ivmesi yakanladı. 2020 yılının sonunda dünya genelinde 63 pazarda hizmet veren Xiaomi Mağaza sayısı toplamda 841 mağazaya ulaştı.

Firma, bu önemli büyümeyi kutlamak için kurulduğu günden bu yana şirketin yanında olan ve ürünlerine inanan sayısız Xiaomi kullanıcısının ve Mi Fanlarının bu desteğini karşılıksız bırakmayarak hem sanal hem de fiziksel ortamda 1000. Xiaomi Mağazası kutlamalarını başlatıyor.

 Kutlamalar, birçok fiziksel mağazada yapılacak büyük indirimlerin yanı sıra internet üzerinden de paralel olarak yürütülecek bir promosyon kampanyasıyla başlayacak**. Etkinliğe özel hediyeler, bu noktaya gelmede büyük rolü olan Mi Fanlarına şükran ifadesi olarak birçok farklı dilde hazırlanan “Teşekkürler” ibaresiyle özel olarak tasarlanmış bir Xiaomi logosuyla birlikte verilecek. “

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son çıkan kablosuz kulaklık modeli