reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi cam temizleme robotu
Xiaomi cam temizleme robotu

Xiaomi akıllı cam temizleme robotu için indirim fırsatı; işte robotun Türkiye’deki yeni fiyatı

Xiaomi, Türkiye’de akıllı telefonları ve aktivite bileklikleriyle tanınsa da şirket farklı ürünlere de imza atıyor. Ev kullanıcılarına yönelik geliştirilen ürünler arasında yer alan Xiaomi DDC55 Hutt isimli akıllı cam temizleme robotu için indirim fırsatı geldi.

Akıllı cam temizleme robotu şu anda 4.230 TL’ye satın alınabilir. Robot cihazın daha önceki fiyatı ise 4.500 TL idi. Üst düzey kalite malzemeden üretilen robot yenilikçi algoritması ile değişen frekanslarda emme gücü sunuyor. Yapay zeka ile akıllı engel tanımlama özelliğine destek veren cihazda akıllı yol planlama özelliği bulunuyor. Güç kesintisi olsa dahi düşme önleyici sistemiyle gelen robotta yüksek yoğunluklu fiber nano temizlik bezi kullanılıyor. Islak veya kuru zeminlerde kullanılabilen cihazın pil kapasitesi ise 650 mAh. Akıllı cam temizleme robotunun pili yüzde 100 şarj seviyesine ulaştığında robot 20 dakika boyunca çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi cam temizleme robotu nasıl kontrol ediliyor?

Xiaomi cam temizleme robotu iki farklı çalışma moduna destek veriyor.  Hep filtrenin yer almadığı cihazda uzaktan kumanda desteği de var. Bu sayede robot kolayca kontrol ediliyor.  Evlerinin camlarını kolayca temizlemek isteyen kullanıcılar için robot faydalı görünüyor.

Xiaomi DDC55 akıllı cam temizleme robotu

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display