reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy RoboVac 15C

Anker Eufy RoboVac 15C robot süpürge için 1.496 TL’lik indirim fırsatı [Aralık 2023]

Anker Eufy RoboVac 15C akıllı robot süpürgenin fiyatı için indirim fırsatı var. 3 noktalı temizleme sistemiyle gelen robot süpürgede üç adet fırça yer alıyor. Bu fırçalar ve yüksek emiş gücü, üstün bir temizlik elde etmek için kiri etkili bir şekilde vakumluyor.

Anker Eufy RoboVac 15C modelindeki büyük tekerlekler halıların üzerinden geçiyor ve her yere ulaşmak için eşiklere tırmanıyor. Robot süpürge standart modda 100 dakikaya kadar, maksimum modda ise 40 dakikaya kadar çalışabiliyor. RoboVac, mobilyalara, engellere ve evcil hayvanlarınıza çarpmayı önlemek için 9 kızılötesi çarpışma önleyici sensörü bünyesinde barındırıyor. Bu sayede engelleri algılayabilen cihaz temiz bir ev sağlamak için bir çift katmanlı filtreye de sahip. RoboVac, merdivenlerden düşmeyi ve çıkıntılardan düşmeyi önlemek için boşluk algılama teknolojisini kullanıyor. Robot süpürge çizilmez temperli cam kapağıyla şık bir görünüm sağlıyor. Cihaz bununla birlikte otomatik, nokta, kenar veya 30 dakikalık temizleme modlarına da destek veriyor. Kullanıcılar bu modlarından birini seçip temizlik işlemini gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy RoboVac 15C robot süpürgenin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasadaki fiyatı 6.496 TL olan robot süpürge yapılan indirimle 4.999 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar süpürgeyi kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldiğinde de paylaşmaya devam edeceğiz.
Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER