reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Anker EufyRoboVac X8 Hybrid
Anker EufyRoboVac X8 Hybrid

Robot süpürge EufyRoboVac X8 Hybrid Türkiye’de satışa çıktı

Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi EufyRoboVac X8 Hybrid, Türkiye’de satışa sunuldu. Bu modelin arkasında Anker imzası bulunuyor.

Advertisement

Firmadan yapılan resmi paylaşıma göre çift türbini sayesinde 2 x 2000 Pa emiş gücüne sahip RoboVac X8 Hybrid, ekstra büyük su deposu, lazer navigasyonu ve çok katlı haritalama özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olarak geçen RoboVac X8 Hybrid, bu sayede derinlemesine temizlik yapabiliyor. Her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplamda 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 oranında artırabilen süpürge, 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliğiyle temizlik işini tek başına üstlenmeyi başarıyor.

140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabilen X8 Hybrid, 250 ml’lik ekstra büyük su deposuna sahip. Temizlik rotasını hızlı bir şekilde oluşturarak AI.Map 2.0 Teknolojisi ile çok katlı haritalama yapabilen model, aynı zamanda iPath Lazer Navigasyonu teknolojisine de sahip. UltraPack Toz Sıkıştırma Teknolojisi ile tozları iyice sıkıştırıp boşaltma işlemini daha temiz tamamlayabilen model, Türkiye’de 9.500 TL gibi bir resmi garantili fiyatla elde edilebiliyor.

Eufy RoboVac X8 Hybrid’in Türkiye’de büyük ses getireceğine inandıklarını kaydeden Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, ürünle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Tüketiciler özellikle son dönemlerde hayatlarını kolaylaştıran inovatif teknolojilere yatırım yapmayı tercih ediyor. Biz de Anker olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirmeye gayret ediyor, her yeni ürünümüzde bir önceki ürünümüzün üzerine koyarak müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Son dönemlerin gözde ürünlerinden robot süpürgeler, ülkemizde çok sevildi.

Ancak farklı özellikleri bir arada bulunduran, kaliteden ödün vermeyen ve bütçeyi de sarsmayan ürünler bulmak oldukça zor hale geldi. Bu içgörülerden ve en son trendlerden yararlanarak bu alanda yapılmayanı yaptık, dünyanın ilk çift türbinli süpürgesini piyasaya sunduk. RoboVac X8 Hybrid’in üstün teknolojisi ve yeni özellikleriyle kullanıcılarımız tarafından çok sevileceğini düşünüyorum.”

İlginizi Çekebilir: Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu P50 Pocket