reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy RoboVac G30
Anker Eufy RoboVac G30

Paspas da yapabilen Anker Eufy RoboVac G30 robot süpürge için 2.640 TL’lik indirim fırsatı

Anker Eufy RoboVac G30 robot süpürge için indirim fırsatı geldi. Piyasadaki fiyatı 7.699 TL olan robot süpürgenin fiyatı 5.059 TL‘ye düştü.

İnce bir tasarıma sahip olan süpürge bu sayede mobilyaların altına ve ulaşılması zor alanlara kolayca giriyor. Google Asistan ve Amazon Alexa sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışan süpürgede Smart Dynamic Navigation 2.0 adı verilen bir özellik yer alıyor. Bir önceki teknolojiden daha hızlı ve daha iyi bir gezinme imkanı sunan bu özellik rastgele yollar yerine mantıksal rota planlamasına imkan tanıyor. Hem süpürme hem de paspaslama yeteneklerine sahip olan model hem süpürme hem de paspaslama özelliklerine sahip. Emiş gücü 2.000 Pa olan süpürge tüm yüzeylerde daha fazla pislik topluyor. Süpürgeye paspas modülü takıldığında silme işlemi gerçekleşiyor. Robot süpürge mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Geliştirilen uygulamada temizlik geçmişi gözden geçirilebiliyor, programlı temizlik ayarlanabiliyor ve modlar değiştirilebiliyor. Kullanıcılar süpürgede sınıları da belirleyebiliyor. Bu sayede robot süpürge belirlenen yerleri süpürmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy RoboVac G30 otomatik geri dönüş özelliğine de destek veriyor

Anker Eufy RoboVac G30 ayarlanan sınır şeritlerini algılamak için özel çift Hall sensörleri kullanıyor. Pil seviyesi temizlemeye devam edemeyecek kadar düşük olduğunda, RoboVac otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönüyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın