reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy RoboVac X8

Dünyada bir ilke imza atan Anker Eufy RoboVac X8 için indirim fırsatı

Geçtiğimiz ocak ayında Türkiye’de satışa sunulan Anker Eufy RoboVac X8 için indirim fırsatı geldi. Çift türbini sayesinde 2 x 2000 Pa emiş gücüne sahip RoboVac X8 Hybrid şu anda 8.445 TL‘ye satılıyor.

Robot süpürgenin daha önceki fiyatı ise 9.199 TL idi. Büyük ebatta su deposuyla gelen robot süpürge lazer navigasyonu ve çok katlı haritalama özellikleriyle dikkat çekiyor. Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olan RoboVac X8 Hybrid, bu sayede derinlemesine temizlik yapabiliyor. Her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplamda 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 oranında artırabilen süpürgenin pil ömründen bahsedelim. Süpürge, 140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabiliyor. 250 ml’lik su deposuyla gelen süpürge temizlik rotasını hızlı bir şekilde oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy RoboVac X8 performasıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor

AI.Map 2.0 teknolojisi ile çok katlı haritalama yapabilen model UltraPack toz sıkıştırma teknolojisine de sahip. Bu sayede Robovac X8 Hybrid, daha fazla toz toplayabiliyor. Toz kutusunun boşaltma zamanı geldiğinde tozların etrafa uçuşması bu sayede engelleniyor. Anker’in robot süpürgesi sunduğu özelliklerle piyasada satın alabileceğiniz başarılı süpürge modelleri arasında yer alıyor.
Anker

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display