reklamı kapat

POPÜLER

Anker RoboVac X8 Hybrid
Anker RoboVac X8 Hybrid
Anker RoboVac X8 Hybrid

Dünyada bir ilke imza atan robot süpürge: Anker RoboVac X8 Hybrid

Anker robot süpürge ailesine yeni bir ürün daha ekliyor. Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olarak lanse edilen RoboVac X8 Hybrid yakında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Advertisement

Robovac X8 Hybrid, çift türbin teknolojisiyle diğer robot süpürgeler arasından ayrılıyor. Robovac X8 Hybrid, hem süpürme hem de paspaslama özellikleriyle göze çarpıyor. Süpürge her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplamda 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 oranında artırabiliyor. İki katına çıkan emiş gücü, temizlikten alınan verimi iki katına çıkartıyor. Süpürge, 250 ml’lik ekstra büyük su deposuyla yaklaşık 140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabiliyor.

iPath lazer navigasyonu sayesinde de düşük ışıkta engelleri algılayabilen süpürge, hiçbir köşeyi ya da kenarı kaçırmadan temizlik rutinini tamamlıyor. AI.Map 2.0 teknolojisi ile de çok katlı haritalama yaparak temizlik rotasını hızlı bir şekilde oluşturabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker RoboVac X8 Hybrid Türkiye fiyatı açıklandı mı?

UltraPack toz sıkıştırma teknolojisine de sahip Robovac X8 Hybrid, daha fazla toz toplayabiliyor. Süpürge temizlenen tozları sıkı bir biçimde sıkıştırıyor. Toz kutusunun boşaltma zamanı geldiğinde tozların etrafa uçuşması bu sayede engelleniyor. Yakında Türkiye’de satışa sunulacağı açıklanan robot süpürgenin fiyatı ise henüz paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti