reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy RoboVac 11S
Anker Eufy RoboVac 11S

Bütçe dostu Anker Eufy RoboVac 11S robot süpürge için yeni indirim fırsatı

Robot süpürgelere olan talep her geçen gün artıyor. Kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen robot süpürgelerin fiyatlarında da çeşitli indirimler yapılıyor.

Anker Eufy RoboVac 11S modelinin fiyatı 2.999 TL‘den 1.399 TL‘ye geriledi. RoboVac 11S, 130 0Pa’lık emiş gücü ile kiri ve tozu kolayca temizliyor. Gözle görülür bir temizlik sağlayan süpürge büyük tekerlekleri sayesinde halıların üzerinde rahatça hareket edebiliyor ve kapı eşiklerinden kolayca geçebiliyor. RoboVac, merdivenlerden düşmemek için yüksek kaliteli sensörler kullanıyor. Gücü azaldığında RoboVac otomatik olarak şarj cihazına geri dönüyor. RoboVac süpürgede üç adet yüksek kaliteli filtre bulunuyor. 3 farklı temizleme moduna sahip olan süpürge önceden ayarlanmış vakumlama süresiyle kapsamlı bir temizlik sağlıyor. RoboVac tam dolu şarj ile 100 dakikaya kadar temizlik yapabiliyor. Süpürge bu süreye parke zeminde ve standart bir güçte ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy RoboVac 11S uygun fiyata robot süpürge satın almayı düşünenleri hedef alıyor

Üründe iki adet yan fırçayla beraber bir adet de yuvalama fırçası bulunuyor. Robottaki bu fırçalar zorlayıcı kirleri yumuşatıyor ve vakumlanmasını sağlıyor. Robotun yan tarafında yer alan fırçalar zor ulaşılan kenar, köşe ve dip kısımların temizlenmesine imkan tanıyor. Şu sıralar bir robot süpürge satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atabilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac 11S

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın