reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi TV Max

Xiaomi alt markasından “dev” duyuru: 98 inç Redmi TV Max

Xiaomi alt markası Redmi, Redmi K30 Pro ailesi yanında tam 98 inç Redmi TV Max modelini de resmi olarak duyurdu. İşte detaylar;

Xiaomi gibi Redmi de akıllı televizyon pazarında aktif olarak yer alıyor. Firmanın Çin merkezli tanıttığı en yeni modeli ise tam 98 inç boyuta sahip akıllı televizyon modeli oluyor. Direkt olarak Redmi TV Max olarak isimlendirilen akıllı televizyon, ince çerçeveleriyle genel olarak şık görünüyor. İki tane gerçekten büyük bacağa sahip olan 70 kg ağırlığındaki model, 8K değil 4K çözünürlükte (LCD panel) geliyor ve nispeten güçlü bir donanımsal altyapı üstüne kuruluyor. Gücünü 12 nm üretim sürecinden çıkan bir işlemci ile 4 GB RAM‘den alan TV, grafik tarafında Mali-G31 MP2 kullanıyor. Dahili depolaması 64 GB olarak açıklanan akıllı televizyon, MEMC ile pürüzsüz bir görüntü deneyim vadediyor. 192 noktadan dinamik arka aydınlatma altyapısı üstüne kurulan Xiaomi destekli Redmi TV Max, Dolby Audio ile DTS-HD desteklerine de sahip. TV’nin bünyesinde 8W gücünde iki adet hoparlör yeralıyor ve modelde PatchWall TV arayüzü kullanılıyor.

Xiaomi Redmi TV Max
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi destekli Redmi TV Max çok dikkat çekti

Elbette Türkiye’de satılmasını beklemediğimiz bu devasa televizyonun fiyatı da açıklanmış durumda. Dev televizyon için yaklaşık 2.825 dolarlık bir fiyat etiketi veriliyor. Çok kısıtlı bir kitleye hitap eden televizyon, özellikle yeri uygun olan sinema tutkunlarını memnun edecek gibi görünüyor.

İlgili Video