reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Mouse Pad Mi Mouse Pad
Xiaomi Mi Smart Mouse Pad Mi Mouse Pad
Xiaomi Mi Smart Mouse Pad Mi Mouse Pad

Xiaomi’den gelişmiş özelliğiyle şaşırtan “Mi Smart Mouse Pad”

Bunu her zaman söylüyoruz. Xiaomi’nin ürün gamı gerçekten inanılmaz büyük. Bunu daha büyütme konusunda kararlı olan firma, bugün Mi Smart Mouse Pad modelini tanıttı.

Xiaomi Mi Smart Mouse Pad isminde de geçtiği üzere bir fare altlığı. Başlıktaki “gelişmiş özellik de neyin nesi?” diye soruyorsanız hemen söyleyelim. Bu fare altlığı “kablosuz şarj” desteğine (Enerjiyi kablodan alıyor) sahip. Burada sektör standardı olan “Qi” altyapısına destek veren ürün, üzerine konan kablosuz şarj destekli akıllı telefonları şarj edebiliyor. Aynı zamanda Qi desteği olan kablosuz fareleri de doldurabilen Xiaomi Mi Smart Mouse Pad, buradan 7.5 W güç sunuyor. Şarj veriminin yüzde 75 seviyesinde olduğu söylenen fare altlığı, bu açıdan en hızlısı sunmuyor ancak bilgisayar başında telefon şarj etme olayına yeni bir bakış açısı getiriyor. Bünyesinde yer alan akıllı çip ile üzerine konan cihazı algılayabilen fare altlığı, cihaz dolduğu zaman ısınma sorununa karşı şarjı kesebiliyor. Sağ üst köşesinde alüminyum bir kontrol tekerleği yer alan ürün, burada RGB aydınlatmanın değiştirilmesine imkan tanıyor. Bu kontrol tekerleği Bluetooth ile bilgisayara bağlanırsa sesi açıp kapatmak için de kullanılabiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı duruyor. 420mm x 260mm boyutu bulunan ve özel kaplamasıyla kendisi kaymayan fareyi ise rahat kaydıran altlık, yaklaşık 39 dolar yurt dışı fiyat etiketine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Mouse Pad Mi Mouse Pad

Xiaomi Mi Smart Mouse Pad gerçekten gelişmiş bir seçenek

Ancak ben bu kadar iyisini istemiyorum derseniz bir de Mi Mouse Pad modeli mevcut. Akıllı özellikleri bulunmayan fare altlığı, farenin rahat ve hassas hareket etmesi için tasarlanmış. 355mm x 255mm hareket alanı getiren ürün, yaklaşık 7 dolar fiyat etiketine sahip.

İlgili Video